Większość promocji dotyczących sprzedaży w sklepie internetwym DiverseSystem.com odbywa się za pomoca "kodu" jego postać podana jest zawsze na banerze informującym o promocji na stronie głównej.

Kod należy wpisać w pole KOD RABATOWY w pierwszym kroku składania zamówienie na dole ekranu jak ponizej:

Po akceptacji system zmieni kwoty w koszyku.

 

Regulamin:

1. Promocja jest organizowana w salonach własnych, salonach franczyzowych oraz sklepie internetowym Diverse, posiadających w sprzedaży asortyment marki Diverse, CLTN, DiverseExtremTeam oraz Iridium.
2. Promocja nie obowiązuje w salonach outletowych.
3. Promocja nie łączy się z innymi promocjami/akcjami promocyjnymi.
4. Promocja nie łaczy się ze zgromadzonymi środkami na karcie DiverseClubu.
5. Jeżeli w dniu promocji w salonie będą obowiązywać inne promocje/akcje promocyjne - klient musi dokonać wyboru z której promocji chce skorzystać.
6. Zwrot towaru w szczególności przy promocjach wiążących np. na drugi (tańszy) produkt -20%:
Konsument odstępuje od Umowy sprzedaży w całości bądź częściowo (w stosunku do niektórych tylko Towarów), wówczas zostanie na nowo naliczona cena Zamówienia z pominięciem Towarów, z których Konsument rezygnuje według zasad Promocji; w takiej sytuacji Sprzedawca zwraca Konsumentowi kwotę, która stanowi różnicę pomiędzy kwotą A i kwotą  B – przy czym kwota A oznacza cenę Zamówienia pierwotnie złożonego przez Konsumenta, a kwota B oznacza cenę Zamówienia skorygowaną w związku z częściową rezygnacją.
7. Towar zakupiony w promocji podlega reklamacjom na standardowych zasadach.
8. Wszelkie reklamacje dotyczące promocji należy zgłaszać pisemnie w punkcie sprzedaży. Reklamacje rozpatrywane są w każdym sklepie.
Newsletter Zapisz się i otrzymuj informacje
o najnowszych promocjach i atrakcyjnych rabatach
Bądź na bieżąco
Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!
Podany adres e-mail został zapisany już wcześniej!